Kniha návštev

Napište nový záznam do knihy návštev

 
 
 
 
 
 
 

Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
4 entries.
Zuzana Kováčiková Zuzana Kováčiková z miesta Bratislava napisal(a) dňa 30 septembra, 2020 at 7:47 pm:
Čaj je mojim obľúbeným nápojom už od detstva. Asi pred 12 rokmi som vošla do dnes už neexistujúceho čajového obchodu Demmer, kde boli výborné čaje a odvtedy ich od pani Larsson pravidelne stále kupujem. Vďaka jej radám som spoznala viaceré ďaľšie výborné sorty čaju, ktoré má v ponuke a s ktorými sa človek bežne nestretne.
Lenka Lenka z miesta Bratislava napisal(a) dňa 21 mája, 2020 at 10:59 am:
K čajom od pani Larsson som sa dostala ešte prostredníctvom kamenného obchodu, to sú už pekné roky 🙂 Čaje sú prvotriedne a výborné. Okrem toho, mám aj čajník, sítko, a ďalšie drobnosti, všetko kvalitka. Navyše, pani Larsson disponuje príjemnou komunikáciou a profesionálnym prístupom. Ďakujem a teším sa na budúce nákupy 🙂
Arpád Saskoi Arpád Saskoi napisal(a) dňa 22 apríla, 2020 at 4:18 pm:
Ako milovník rôznych chuťových odtieňov musím uznať, že čaje sú prvotriedne a v kvalite, akú inde nezoženiem. Môj čajový príbeh sa začal pred mnohými rokmi ešte počas prevádzky kamenného obchodu. Odvtedy som vďaka pani Larsson objavil množstvo zaujímavých čajov, veľa z nich si obľúbil a popíjam denne ich aj dnes. Pani Larsson má skvelý prístup k zákazníkovi, na základe poznania osobných preferencií vie odporučiť nové čaje, ktoré človeka môžu zaujať a naozaj sa trafí do chute. Rada sa podelí aj o informácie o rôznych technikách prípravy čaju a poradí s čímkoľvek sa na ňu človek obráti. Musím vyzdvihnúť aj ponuku čokolády, hlavne značku Dolphin, ktorá je skvelá.
Tomáš Janura Tomáš Janura z miesta Žilina napisal(a) dňa 18 apríla, 2020 at 2:28 pm:
Ponúkaná značka Vanucci je veľmi vysokej kvality pre skutočných gurmánov sladkostí. Široký sortiment ponúka výber pre každého. Pani Mária Larsson má k zákazníkom profesionálny a zodpovedný prístup. Vopred informuje o dátume dodania zásielky.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *