Kniha návštev

 
 
 
 
 
 
 
14 entries.
Bistro St. Germain Bistro St. Germain from Bratislava wrote on 25 decembra, 2023 at 10:03 am
Ďakujeme veľmi pekne za fantastickú spoluprácu už niekoľko rokov. A tešíme sa na ďalšiu.
Iren Iren wrote on 10 novembra, 2023 at 9:44 am
Čaje od pani Larsson sú kvalitné a neskutočné. Už dlhé roky ich ponúkame aj našim hosťom v našej kaviarni. Okrem toho vždy milý prístup, rýchle doručenie tovaru a perfektná komunikácia. Ďakujem, že sme sa spoznali.
Katarína Katarína from Bratislava wrote on 11 januára, 2022 at 12:44 pm
Pre mňa ako profesionálnu vegan cukrarku jednoznačne najlepšia čokoláda na prípravu mojich koláčikov a tort . A samozrejme aj čaje, ktoré si doma pripravujeme sú neskutočné. Okrem toho skvelý prístup, rýchle doručenie tovaru a perfektná komunikácia, čo je pre mňa prvoradé. Ďakujem, že vás mám.
Lucia Kurtiova Lucia Kurtiova from Bratislava wrote on 7 decembra, 2021 at 11:45 am
Dakujem za perfektny a profesionalny pristup. Vyrobky maju top kvalitu, nikdy nesklamu. Odporucam 🙂
Anna Anna from Levice wrote on 6 decembra, 2021 at 5:42 pm
Skvelé a chutné čajíky, kvalitné čokoládky, nápadité darčeky a to najdôležitejšie - korektný, spoľahlivý a ľudský prístup ma presvedčil, že toto je pre mňa ten správny dodávateľ nielen súkromne, ale aj pracovne - do kaviarne. Ďakujem a ostávame verní aj v tejto ťažkej dobe🙏🏻😉
Mariana Dachova Mariana Dachova wrote on 29 januára, 2021 at 4:16 pm
Je to uz viac ako 10 rokov , odkedy som si zvykla na vybornu kvalitu produktov , ktore pre nas vybera Maria. Dakujem.
Vladimír Vladimír wrote on 2 januára, 2021 at 3:37 pm
Tip na celý rok 2021 Kvalitné čaje ale aj iné produkty s tým súvisiace, doprava až na domáci stôl bez zbytočného čakania, pre čajového fanúšika aj fajnšmekra super miesto.
alexandra alexandra wrote on 1 decembra, 2020 at 3:52 pm
Kvalitné prvotriedne čaje vynikajúcej chuti a mnohých druhov, z ktorých si každý určite dokáže vybrať ten jeho. Plus unikátna čokoláda a talianske pochutiny mimoriadnej kvality. A to všetko v kombinácii so stopercentnou spoľahlivosťou a noblesnou a charizmatickou osobnosťou pani Larsson. Za mňa určite odporúčam...
Zuzana Bollová Zuzana Bollová from Bratislava wrote on 24 novembra, 2020 at 1:59 pm
Vďaka pani Larsson za skvelý výber čajov - vyberie si naozaj každý podľa vlastných preferencií - a tiež rôznych pochutín. Vyskúšali sme už všeličo. Okrem čajov aj olivy, nakladanú zeleninu, rybičky a belgické čokolády. Musím povedať, že nič z toho nesklamalo, práve naopak. Ide o stávku na istotu, či už pre vlastnú potrebu, ale aj ako kvalitné darčeky. Mne osobne učarovali rôzne druhy Oolongu, bez ktorého je ťažké predstaviť si bežný deň.
Patricia Gossanyiova Patricia Gossanyiova from Bratislava wrote on 1 novembra, 2020 at 6:09 pm
Čaje od pani Larsson sú pre našu domácnosť nevyhnutnou súčasťou už dlhé roky, ešte od čias jej kamenného obchodu na Jesenského ulici. Disponuje skvelým výberom prvotriednych čajov nielen základnej, “povinnej” výbavy čajového obchodu ale aj čajovými unikátmi; pre malých aj veľkých, s teínom aj bez, na pohodu aj do dažďa. Sme veľmi vďační za zaradenie aj iných produktov - čokolády, olív a pod. - pretože aj u nich drží p. Larsson vysoký štandard kvality. Držíme palce k úspešnému príbehu aj naďalej!
Zuzana Kováčiková Zuzana Kováčiková from Bratislava wrote on 30 septembra, 2020 at 7:47 pm
Čaj je mojim obľúbeným nápojom už od detstva. Asi pred 12 rokmi som vošla do dnes už neexistujúceho čajového obchodu Demmer, kde boli výborné čaje a odvtedy ich od pani Larsson pravidelne stále kupujem. Vďaka jej radám som spoznala viaceré ďaľšie výborné sorty čaju, ktoré má v ponuke a s ktorými sa človek bežne nestretne.
Lenka Lenka from Bratislava wrote on 21 mája, 2020 at 10:59 am
K čajom od pani Larsson som sa dostala ešte prostredníctvom kamenného obchodu, to sú už pekné roky 🙂 Čaje sú prvotriedne a výborné. Okrem toho, mám aj čajník, sítko, a ďalšie drobnosti, všetko kvalitka. Navyše, pani Larsson disponuje príjemnou komunikáciou a profesionálnym prístupom. Ďakujem a teším sa na budúce nákupy 🙂
Arpád Saskoi Arpád Saskoi wrote on 22 apríla, 2020 at 4:18 pm
Ako milovník rôznych chuťových odtieňov musím uznať, že čaje sú prvotriedne a v kvalite, akú inde nezoženiem. Môj čajový príbeh sa začal pred mnohými rokmi ešte počas prevádzky kamenného obchodu. Odvtedy som vďaka pani Larsson objavil množstvo zaujímavých čajov, veľa z nich si obľúbil a popíjam denne ich aj dnes. Pani Larsson má skvelý prístup k zákazníkovi, na základe poznania osobných preferencií vie odporučiť nové čaje, ktoré človeka môžu zaujať a naozaj sa trafí do chute. Rada sa podelí aj o informácie o rôznych technikách prípravy čaju a poradí s čímkoľvek sa na ňu človek obráti. Musím vyzdvihnúť aj ponuku čokolády, hlavne značku Dolphin, ktorá je skvelá.
Tomáš Janura Tomáš Janura from Žilina wrote on 18 apríla, 2020 at 2:28 pm
Ponúkaná značka Vanucci je veľmi vysokej kvality pre skutočných gurmánov sladkostí. Široký sortiment ponúka výber pre každého. Pani Mária Larsson má k zákazníkom profesionálny a zodpovedný prístup. Vopred informuje o dátume dodania zásielky.